Ford Tourneo Connect Active

Ford Tourneo Connect Active

İçi de dışı da yeni maceralara hazır.

Yeni Tourneo Connect Active, taşıdığı off-road ruhuyla iddialı bir görünüm sunuyor. İç mekanda kullanılan premium malzemeler, akıllı teknolojiler ve çok yönlü koltuklar uzun yolculukları seven aileler için ideal bir araç olmasını sağlıyor.


Arazide yetenekli

Açık hava aktivitelerinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Tourneo Connect Active, zorlu arazi koşullarında rahat kullanım sağlamak için artırılmış yerden yüksekliğiyle daha yüksek sürüş pozisyonu ve isteğe bağlı mekanik "Sınırlı Kaydırmalı Diferansiyel" seçeneğiyle sunuluyor. Yeni tavan rayları, bisiklet gibi pek çok eşyanızı taşımak için pratik bir çözüm getiriyor. Benzersiz 17 inç alaşımlı jantlar, Active imzasını taşıyan ızgara ve çamurluk çıtaları nerede olursanız olun dikkat çekici bir görünüm yaratıyor.

Çok yönlü iç tasarım

Tourneo Connect Active, iç tasarımda kullanılan üst kalite döşemeleriyle sofistike bir ruh taşıyor. Koltuklar, vites kolu, direksiyon ve paspaslardaki benzersiz "Nordik Mavi" renkli dikişler iç mekana etkileyici ve yeni bir görünüm kazandırıyor. Active imzasını taşıyan iç metal plakaları, aracınızın her zaman iyi görünmesine yardımcı oluyor. Zekice geliştirilmiş bir koltuk sistemi aracınızın içini yolcu, bagaj, büyük-uzun eşyalar veya bunların karışımını taşıyacak şekilde düzenlemeyi mümkün kılıyor.

En zorlu işler için geliştirildi

Tourneo Connect Active, sahip olduğu gelişmiş sistemle zorlu arazi koşullarını kolayca aşmanıza yardımcı oluyor. İsteğe bağlı mekanik "Sınırlı Kaydırmalı Diferansiyel", gücü en fazla çekişe sahip tekere aktararak özellikle kaygan veya engebeli zeminde istenmeyen patinajları azaltıyor. Böylece en çok ihtiyacınız olduğunda yükünüzü taşıyabilmenizi sağlıyor.

Gelişmiş motor teknolojisi

İleri teknolojili EcoBlue dizel motoru 120 PS güç ve kusursuz tork üretimiyle etkileyici bir performans sunuyor.

Adres ve İletişim

Adres

Söke yolu üzeri 3. Km Kuşadası - AYDIN

Bize Ulaşın

+902566331001
Adres

İSABEYLİ MAH.DEVLET KARAYOLU ÜZERİ NO:2/1 NAZİLLİ/AYDIN

Bize Ulaşın

+902563477100