Ford Kış Bakım Kampanyası İle Seyir Keyfiniz Hep Devam Etsin

Ford Kış Bakım Kampanyası İle Seyir Keyfiniz Hep Devam Etsin

Kış soğuklarından etkilenmemesi için aracınızı kışa hazırlayan ayrıcalıklı bakım kampanyası %35 indirim ile Ford Yetkili Servislerinde sizi bekliyor.Ford Aracınıza Kış Bakımı Yaptırmak İçin

Ücretsiz Kontrollerle Kış Kontrol Altında

Soğuk kış günlerinde aracınızın performansını ve konforunu korumak için kapsamlı bakım sağlıyor, antifriz sıvısından balatalara kadar birçok önemli noktayı kontrol ediyoruz. 

Aküler Fırsat Dolu

Aracanızın aküsünün kış şartlarına hazır olması için şarj durumunu ölçüyoruz. Eskiyen akünüzü yolda tatsız süprizler yaşamayın diye %35 indirimle yenisi ile değiştiriyoruz.

Net Görüş, Güvenli Sürüş

Yol güvenliğiniz ve optimum görüş imkânınız için en önemli noktalardan birisi olan sileceklerin kontrolünü sağlıyor, aşınmış silecekleri %35 indirim fırsatıyla yeniliyoruz.

Kışa Temiz Bir Başlangıç

Ford’unuzun mekanik ve elektronik bakımıyla birlikte temizliğine de özen gösteriyoruz.

Tunap markalı cam suyu, iç temizlik, iç bakım ve koruma ürünlerinden oluşan avantajlı setle istediğiniz gibi eksiksiz bakım sağlıyoruz.


Akü, Silecekler Ve Araç Bakım Kitinde %35 İndirim Sunan Kış Kampanyasından Faydalanmak İçin


Kampanya, 9 Ekim - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup, Ford Trucks hariç tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Akü, silecekler ve araç bakım kitinde %35 İndirim Kampanyası sisteme tanımlı akü, silecekler ve araç bakım kitinde geçerlidir. Tüm kampanyalar için kampanya süresince araç başına 1 kez indirim verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Uygulanacak kampanyalar indirim tavsiyesi niteliğindedir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır. Ford Otomotiv San. A.Ş., kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üye iş yeri tarafından en az 3 taksit yapılması durumunda, Yapı Kredi tarafından +4 ilave taksit uygulanacaktır.